ZAKŁADANIE OGRODÓW

ZAKŁADANIE OGRODÓW KRAKÓW

Profesjonalnie zaaranżowany ogród, to prawdziwa ozdoba okolicy – właśnie Ty możesz stać się jej posiadaczem. Zadziw sąsiadów, rodzinę i siebie samego tym, jak pięknym miejscem stanie się twój ogród. Będziesz chętniej spędzać w nim czas z rodziną i przyjaciółmi ciesząc się barwami i kształtami przyrody wokół Twojego domu. Sprawimy, że Twój ogród zmieniając barwy z sezonu na sezon, przez cały rok będzie zachwycał naturalnym pięknem. Projektując i zakładając ogród pozostawimy Ci satysfakcję płynącą z jego pielęgnacji. Przy odpowiednim doborze roślin, bieżące czynności w ogrodzie nie muszą być rudne, ani czasochłonne. Powiedz nam, czego oczekujesz i co będziesz w stanie w przyszłości robić w ogrodzie samodzielnie, a my zajmiemy się podstawą – stworzeniem tego miejsca.

PROFESJONALNE ZAKŁADANIE OGRODÓW

Aby założyć ogród, który będzie piękny przez cały rok, potrzeba sporej wiedzy o tym, jak łączyć ze sobą poszczególne grupy roślin. To nie jest tylko kwestia estetyki – nie wszystkie rośliny żyją ze sobą w harmonii. To, co pięknie wygląda na komputerowej wizualizacji, może się okazać kompletną klapą po przeniesieniu na realny grunt. Dzięki ogromnej wiedzy na temat roślin ogrodowych i ich współegzystowania w przestrzeni ogrodowej, tworzymy aranżacje, które zdobią ogród kształtem i kolorem przez cały rok. Zawsze przy tym uwzględniamy zarówno zastane już w ogrodzie stare drzewa i oczywiście styl budynku, dla którego ogród ma stanowić otoczenie. Wszelkie działania w tym zakresie podejmujemy oczywiście w porozumieniu z klientem, uwzględniając w ramach możliwości jego życzenia. Aranżacja ogrodów jest naszą pasją, wykonywaną z radością i zaangażowaniem. Właśnie dlatego nasza firma jest idealnym wyborem, kiedy potrzebujesz projektu dla ogrodu swoich marzeń. Każdy projekt traktujemy jak wyzwanie, a oczekiwany efekt końcowy jest bardziej dziełem sztuki, niż owocem pracy sprawnych rzemieślników.

ZAKŁADANIE OGRODÓW DLA KAŻDEGO

Rośliny nas lubią. Korzystając z usług naszej firmy, nie poprzestawaj na zamówieniu projektu, który następnie będziesz samodzielnie realizować. Pozwól nam działać. Wiemy jak przygotować glebę pod rośliny o specjalnych potrzebach i jak z gatunków o podobnych wymaganiach tworzyć kompozycje, które będą efektownie zdobić ogród przez cały rok. Jeśli sądzisz, że usługa profesjonalnej aranżacji i zakładania ogrodu jest zarezerwowana dla posiadaczy wielkich posesji – mylisz się. Zakładamy ogrody zarówno wielkopowierzchniowe, jak też te niewielkie, gdzie często dobry pomysł jest nawet bardziej potrzebny.