ZAKŁADANIE OGRODÓW

ZAKŁADANIE OGRODÓW KATOWICE

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem domu z ogrodem i szukasz kogoś, kto profesjonalnie zajmie się aranżacją zieleni – jesteś w odpowiednim miejscu. Zakładanie ogrodów to nasza pasja i sztuka, którą z powodzeniem uprawiamy od dawna. Mamy wiedzę na temat starych, sprawdzonych rozwiązań, ale znamy też najnowsze trendy w dziedzinie aranżacji przydomowej zieleni. Zmysł kompozycji i wrażliwość na piękno, łączymy z twardą wiedzą fachowców-ogrodników.
Oto dlaczego warto powierzyć założenie ogrodu właśnie nam. Słyszy się nie raz, że do roślin trzeba mieć „rękę”. Ten sam gatunek posadzony przez dwie różne osoby, może rozrastać się z zupełnie inną intensywnością. Uważasz, że to mit? Zaryzykuj i powierz właśnie nam zakładanie Twojego ogrodu, a z pewnością się nie zawiedziesz. Sądzimy, że to nie tyle magia, ile fachowe podejście do roślin sprawia, że w zakładanych przez naszą firmę ogrodach, rozwijają się one i opanowują przestrzeń tak pięknie, jak nigdzie indziej.

ZAKŁADANIE OGRODÓW Z PASJĄ

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i każdy tworzony ogród jest dla nas swego rodzaju dziełem sztuki. Nic w naszych ogrodach nie jest przypadkowe. Doskonale znamy zasady tworzenia kompozycji roślinnych w taki sposób, by cieszyły oczy przez cały rok, z sezonu na sezon zmieniając barwy. Pamiętaj, że piękne symulacje tworzone w programach do projektowania nie zawsze sprawdzają się na prawdziwym gruncie, jeśli zaniedbasz którykolwiek z etapów zakładania ogrodu. Tworząc aranżacje ogrodowe nie kierujemy się jedynie poczuciem estetyki i trendami w aranżacji zieleni. Zaprzęgamy do pracy również naszą gruntowną wiedzę z dziedziny ogrodnictwa i umiejętności. Wiemy jak przygotować glebę, jak zestawić ze sobą gatunki roślin, które nie będą sobie nawzajem „zabierać” słońca i wody, ale będą egzystować razem w harmonii. Marzysz o drzewach w ogrodzie? Świetnie, ale czy wiesz, jak sąsiedztwo wybranych gatunków wpłynie na inne rośliny? Jak daleko sięgać będą z czasem korzenie? Czy nie naruszą wkopanych instalacji? Jako profesjonaliści wiedzący o ogrodach wszystko, znamy odpowiedzi na te i inne pytania z dziedziny ich zakładania i prowadzenia. Naszym klientom z przyjemnością udzielamy porad dotyczących dalszej pielęgnacji świeżo założonego ogrodu tak, by był on równie piękny, jak na projektowej wizualizacji.

ZAKŁADANIE OGRODÓW - GWARANCJA SATYSFAKCJI

Profesjonalna aranżacja ogrodów nie jest usługą zarezerwowaną jedynie dla posiadaczy dużej przestrzeni wokół domu. Z doświadczenia i obserwacji wiemy, że niewielkie ogrody często bardziej potrzebują pomysłu i ręku profesjonalisty niż duże, gdzie mając większą swobodę, można sobie pozwolić na pewien rozmach. Zapraszamy więc do współpracy posiadaczy posesji małych i dużych – wszystkich, którzy pragną zadziwić pięknem swojej posesji gości i sąsiadów. Wielu klientów zdobyliśmy właśnie w ten sposób – urodą założonych przez siebie ogrodów.